Pracovní nabídky v ČR

Pravidla fóra

Pravidla fóra

Pravidla fóra

Příspěvekod JiriKocian » 27 čer 2020, 17:46

Fórum je určeno ke slušné diskuzi nad sportovním sázením.
Dlouho jsem uvažoval, jak to celé pojmout, zatím jsem se rozhodl nad tímto minimalistickým pojetím z hlediska mé administrace. To znamená, že jsem fórum založil, nechal defaultní nastavení skoro u všeho a uvidím, co to přinese :)
Nejvíce jsem se zamýšlel nad otevřeností fóra: zda ho celé zavřít jen pro nás (diskutovali bychom jen my gambleři) nebo ho nechat otevřené (mohl by se zaregistrovat i kdokoli zvenčí). Druhá možnost se mi zatím líbí více, třeba narazíme na další gamblery a dojde k dalšímu vzájemnému obohacení..
Zatím je tedy fórum plně otevřené, takže si toho buďte prosím vědomi :)
Časem to klidně může vykrystalizovat do podoby částečně uzavřeného fóra, kdy některé kategorie, fóra nebo témata budou viditelné a pod heslem jen vybraným uživatelům.
Noví uživatelé by se měli mít možnost standardně zaregistrovat, přijde potvrzovací email (pozor, mi spadl do spamu). Následně pak může zakládat nová témata a odpovídat, citovat... Fórum má smajlíky, měla by být k dispozici možnost nastavit profilový obrázek, notifikační emaily, citovat, psát soukromé zprávy mezi uživateli apod.. Pokud by něco nefungovalo tak, jak si myslíte, dejte mi, prosím, vědět, mrknu na to :)
Náměty na strukturu fóra, přidání tématu, fóra apod.. pište do "Námětů" v kategorii "Věci týkající se fóra".
Díky.
JiriKocian

Zpět na Pravidla